Ana SayfaHaberSonunda bu da oldu! YouTube'da doğum anlarını yayınladı

Sonunda bu da oldu! YouTube’da doğum anlarını yayınladı

-

Ünlü YouTuber doğum yaptığı gün neler yaşadığını kanalından video olarak yayınladı. Birkaç gün içerisinde yaklaşık 1.411.247 kişinin seyrettiği Vlog’da ünlü YouTuber’ın doğum sancılarının başladığı anları, eşi ve ebe olan kız kardeşi ile birlikte doğuma hazırlık aşamalarını ve sonrasını seyreden binlerce insan çok etkilendiklerini ve hatta ağladıklarını belirten yorumlar yaptılar. 

Sarahs Day (Sarah’ın Günü) olarak bilinen YouTube kanalında fenomenin yaklaşık 1.126.827 abonesi bulunuyor. Avustralya, Sidney’de yaşayan Sarah videoda pilates topu ile hareket yaparken, duşta ve hastane odasında pek çok farklı durumda görüntüleniyor. Video, 24 Mart Pazar günü hafif doğum kasılmaları başlayan Sarah’ın doğum sürecinin tamamını gösteriyor. Sonunda ağrılara dayanamayan Sarah epidural talebinde bulunuyor ve doğum epidural anestezi altında normal doğum olarak gerçekleşiyor.

Ancak bu yapılan yayın her ne kadar beğenilip bu denli ilgi gördüyse de yenidoğan çocuğun hakları açısından sorun teşkil edebilir. İleride çocuğun bu durumdan ne yönde etkileneceği de şimdilik bilinmiyor. Henüz tam şekillenmemiş olan internet kuralları nedeniyle bu gibi videolar normal görülüyor. Sarah ise bebeğinin büyüme serüvenini de kanalında anlatacağını belirtiyor ve bu konuda yeni bir video yayınlamış bile.