Ana SayfaYAŞAMTuba Büyüküstün’ün ikizleri kocaman oldu!

Tuba Büyüküstün’ün ikizleri kocaman oldu!

-

39 yaşındaki güzel oyuncu Tuba Büyüküstün, güzelliğiyle izleyenleri büyülemeye devam ediyor. Oynadığı Gönülçelen isimli dizide Onur Saylak ile tanışan ve arkadaşlığı aşka dönüşen Tuba Büyüküstün, 2011 yılında Saylak ile evlenmişti. 2012 yılında ikizleri Maya ve Toprak’ı dünyaya getiren Tuba Büyüküstün, 2017’de Onur Saylak’tan boşanmıştı. Onur Saylak, 6 yıl evli kaldığı Tuba Büyüküstün’den ayrıldıktan üç yıl sonra menajeri Gözde Yılmaz ile evlendi. Onur Saylak’ın Gözde Yılmaz ile evliliğinden Deniz Ali dünyaya geldi.

Geçtiğimiz gün eşi Gözde Yılmaz’ın doğum günü için sürpriz bir etkinlik düzenleyen Saylak, doğum günü partisine ikizleri Maya ve Toprak’ı da getirdi.

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak’ın kameralardan uzakta kendi hallerinde yaşayan ikizleri şimdi kocaman oldu. Doğum günü etkinliğinde ilgi odağı olan ve aile pozu veren ikizleri görenler şaşkınlıklarını gizleyemedi. Şimdi 9 yaşında olan Toprak ve Maya, anneleri Tuba Büyüküstün’e olan benzerlikleriyle dikkat çekiyor.

Sosyal medyada Tuba Büyüküstün’ün ikizlerini kimi kullanıcı onları babası Onur Saylak’a benzetse de çoğunluk Tuba Büyüküstün’e benzediği konusunda hemfikir.

Tuba Büyüküstün kimdir?

5 Temmuz 1982’de dünyaya gelen Tuba Büyüküstün, Mimar Sinan Üniversitesi’nde Sahne Dekoru ve Tasarımı bölümünde okudu. Ekranlarla tanışması ise Hülya Avşar’ın ped reklamında rol alması sayesinde oldu. Tuba Büyüküstün’ü keşfeden kişi yapımcı ve yönetmen Tomris Giritlioğlu’dur. Esas çıkışını ise Çağan Irmak’ın Çemberimde Gül Oya dizisi ile yaptı. Kısa sürede dünyaca ünlü bir oyuncu haline gelen Tuba Büyüküstün’ün özellikle Arap Yarımadası’nda geniş bir hayran kitlesine sahip. Şöhretine rağmen mütevazi bir şekilde yaşamayı tercih eden Büyüküstün’ün Instagram’da 5 milyondan fazla takipçisi var.

Tuba Büyüküstün hakkında en çok merak edilenler

Tuba Büyüküstün nereli?

Tuba Büyüküstün 5 Temmuz 1982’de İstanbul’da dünyaya geldi. Anne tarafı Kırım, baba tarafı ise Girit göçmenidir.

Tuba Büyüküstün evli mi?

2011 yılında oyuncu ve yönetmen Onur Saylak ile evlenen Tuba Büyüküstün, 2017 yılında boşandı. Tekrar evlenmedi.

Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek sevgili mi?

Birlikte rol aldıkları Sefirin Kızı dizisinde Tuba Büyüküstün ve Engin Akyürek’in aşk yaşadıkları ileri sürülse de ikiliden herhangi bir açıklama gelmedi.

Tuba Büyüküstün’ün gerçek adı ne?

Tuba Büyüküstün’ün asıl adı Hatice Tuba Büyüküstün’dür.

Tuba Büyüküstün kaç kilo?

Tuba Büyüküstün düzenli egzersiz ve diyet yapıyor. Kilosu ise 56.

Tuba Büyüküstün’ün boyu kaç?

Güzel fiziğiyle dikkat çeken Tuba Büyüküstün’ün boyu 1.73

Hangi okulda okudu?

Mimar Sinan Üniversitesi’nde Sahne Dekoru ve Tasarımı bölümünde okudu.

Tuba Büyüküstün hangi takımı tutuyor?

Kendisi bir Beşiktaş taraftarı.

Kidsgourmet
Ailelerin ve uzmanların tercih ettiği güvenilir yayın.