Ana SayfaHaberŞilan Makal anne oldu

Şilan Makal anne oldu

-

Oyuncu Şilan Makal, 4 yıl aşk yaşadığı futbolcu Şener Özbayraklı ile geçen yıl sessiz sedasız dünyaevine girmişti.
Florya Sosyal Tesisleri’nde sade bir nikah yapmışlardı. Koronavirüs salgını nedeniyle nikah törenine sadece aileleri katılmıştı. Nikahlarını, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kıymıştı. Nikah şahitliğini ise Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim yapmıştı.

İlk zamanlarda hamileliğini sır gibi saklayan Şilan Makal, nazardan çok korkmuştu. Çift, bu çok özel bilgiyi sadece ailelerine söylemişti. Yakın çevrelerinden bile saklamışlardı. Hamileliği 3 ay sonra ortaya çıkmıştı.

Anne oldu

‘Yeni Gelin’ dizisiyle şöhreti yakalayan Şilan Makal, bugün bebeğini kucağına aldı. Şener Özbayraklı ile mutlu bir evlilik sürdüren Makal, ilk bebeğini kucağına almanın mutluluğunu yaşadı.

Oğlu oldu

Ünlü oyuncu ve Şener Özbayrak’ın bir oğlu oldu. Hem Makal’ın hem de bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Doğumdan sonra Instagram’dan fotoğraf paylaşan çiçeği burnunda anne, herkese teşekkür etti.

Şilan Makal hakkında merak edilenler

Şilan Makal nereli?
Şilan Makal, 1993, İstanbul doğumlu.

Şilan Makal eşi: Şener Özbayraklı kimdir?

Şener Özbayraklı 23 Ocak 1990’da Artvin Borçka’da biyoloji öğretmeni bir baba ve ev hanımı bir annenin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldi. Babasının işi nedeniyle sürekli şehir değiştirdi. Futbola 13 yaşında Borçka Gençlerbirliği takımında başladı. Filiz lisansı çıksa da ertesi gün öğretmen olan babasının tayini nedeniyle hiç forma giyemeden Yeni Pelitlispor’a transfer oldu. Üç sezon oynadıktan sonra da Arsinspor’a geçti. Arsinspor’dan Ankaraspor’a, oradan da 2009 yılında Keçiörengücü takımına transfer oldu. 4 yıldır birlikte olan Şilan Makal ve Şener Özbayraklı, geçen yıl yani 2020 yılında nikah masasına oturmuştu.

Şilan Makal’ın boyu ve kilosu

‘Yeni Gelin’ dizisiyle popüler olan ünlü oyuncu 1.72 boyunda ve hamilelikten önce 54 kiloydu.

Şilan Makal kimdir?

Şilan Makal, 1993 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Baba tarafından aslen Diyarbakırlı. Makal ailesinin 3 çocuğundan en büyüğü…
İşte Benim Stilim moda yarışmasının 3. sezonunda yarışmaya dahil oldu ve eski yarışmacılardan Nur Bozar’a benzerliği ve güzelliği ile herkesin dikkatini çekti. Yarışmanın ardından televizyon dünyasının da beğenisini kazandı ve oyunculuk teklifleri almaya başladı. “Yeni Gelin” dizisiyle de yıldızı parladı. Dilan karakteri ile kamera karşısına geçmiştir.

Şilan Makal eğitim hayatı

Şilan Makal Beykent Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü mezunu. 4 senelik Fakülte’yi 3 senede bitirdi. Mezuniyetin ardından Yüksek Lisans’a başladı. Akademik kariyer planladığı dönemde menajeri ile tanıştı ve oyunculuk dünyasına giriş yaptı.
2017 yılında Murat Dalkılıç’ın seslendirmiş olduğu Aşinayız adlı şarkının klibinde yer aldı.