Ana SayfaHaberPril İkram Noktası, Ramazan’da Hatay’da

Pril İkram Noktası, Ramazan’da Hatay’da

-

Ramazan ayının manevi atmosferini ve dayanışma ruhunu yaşatmak amacıyla Pril, Ramazan’da 30 gün boyunca iftar ve sahur için toplam 33.000 öğün ikramıyla deprem bölgesindeki vatandaşlarla bir araya geliyor. 

Ramazan’da Hatay’da… 

Geleneksel kültürümüzün zenginliklerini yansıtan; dayanışma ve yardımlaşmanın sembollerinden Ramazan ayında, Hatay Samandağ’daki konteyner kentte Şef Türev Uludağ ve ekibinin özenle ve titizlikle hazırladığı iftar ve sahur menülerini depremden etkilenen vatandaşlara ikram ediliyor. Böylece kurulan Pril İkram Noktası’nda, toplam 33.000 öğün sunulması hedefleniyor. 

Ramazan ayı dolayısıyla gerçekleştirdikleri proje kapsamında açıklama yapan Türk Henkel Yürütme Kurulu Başkanı ve Henkel Tüketici Markaları Genel Müdürü Güray Yıldız Türk Henkel ailesi olarak, afetin yaşandığı günden bu yana bölgeye desteğimizi sürdürüyoruz. Pril markamızla da Ramazan’da yiyecek ikramı gerçekleştirmek üzere bir proje başlattık. Projemiz kapsamında Hatay Samandağ’daki konteyner kentin sakinlerine 30 gün boyunca toplamda 33.000 sahur ve iftar öğünü ikram edeceğiz. Bundan sonraki süreçte de Türk Henkel olarak, çeşitli projelerle deprem bölgemize destek olmaya devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.