Ana SayfaHaberKylie Jenner'dan ikinci bebek müjdesi

Kylie Jenner’dan ikinci bebek müjdesi

-

ABD’li reality şov yıldızı ve Kardashian-Jenner Ailesi’nin en küçük üyesi Kylie Jenner, ikinci bebeğine hamile olduğunu duyurdu. İlk çocuğu Stormi’de hamileliğini sır gibi saklayan ve magazincileri peşinden koşturan Jenner, ikinci bebeğinin müjdesini bu kez sosyal medyada takipçileriyle paylaşmayı tercih etti. Paylaştığı videoda bir dargın bir barışık olduğu sevgilisi ve ilk çocuğunun babası Travis Scott’a pozitif hamilelik testini gösteren 24 yaşındaki Jenner, Stormi’ye hamile olduğunu ise doğumun ardından duyurmuştu. Bu kez farklı bir yol izleyen Kylie, videonun ardından hamile karnıyla çekilmiş fotoğraflarını da sosyal medya hesabından paylaştı.Tüm bunların yanı sıra, bebeğinin ultrason görüntülerini de yayınladı.

Kylie Jenner’ın cinsiyet değiştiren babası Caitlyn Jenner ise, bir oyuncak mağazasında görüntülendikten sonra gazetecilere 19’uncu torununun yolda olduğunu söylemişti.

Kendi güzellik markası bulunan Kylie Jenner, en genç milyarderler listesinde yer alıyor.  Instagram hesabında 265 milyondan fazla takipçisi bulunuyor. Jenner’ın bir buçuk dakikalık hamilelik videosu 65 milyondan fazla izlendi ve binlerce beğeni aldı.Videoda ayrıca Kylie Jenner’ın güzel haberi annesi Kris Jenner’a söylediği anlar da yer alıyor.

Kylie Jenner ve Travis Scott’ın ilişkileri biraz farklı. Çifte yakın bir kaynak, Jenner ve Scott hakkında ‘Alışılmışın dışında bir ilişkileri var. İkisinin de beklentisi yok’ dedi. Bu açıklamaların ardından Kylie Jenner’ın hamilelik haberini duyurması ise akıllarda soru işaretlerine neden oldu. Çift, iddiaların aksine açık ilişki yaşadıklarını ise yalanlamıştı.

Haziran ayında ayrılan çift, katıldıkları bir davette ise ilişkilerine bir şans daha verdiklerini belirtmişti. Travis Scott ise yaptığı açıklamada Kylie Jenner’ın çok ilgili bir anne olduğunu dile getirmişti.

Küçük kızına dev sürpriz

Öte yandan, 3 yaşındaki Stormi, ABD’nin sarı okul taşıtlarını çok sevdiğini ve okul otobüsüne binmek istediğini söylediğinde babası Travis Scott’ın dev sürprizi olay olmuştu. Ünlü rapçi, kızının bu isteğini yerine getirdi. Yaşadıkları dev malikanenin önüne sarı renkli okul otobüsü getiren Scott, kızının ilk kez sarı okul otobüsüne binmesini sağladı. Kylie Jenner ise o anları sosyal medyada paylaşmayı ihmal etmedi. Jenner, , “Stormi’nin söyleyip durduğu şey, bir büyük sarı okul otobüsüne binmekti. Babası ona sürpriz yaptı.”dedi. Bazı kaynaklar, Travis Scott’ın sarı okul otobüsünü 3 yaşındaki kızı için satın aldığını dile getirirken bazı kaynaklar ise sadece kiraladığını söyledi.

Travis Scott’ın yaptığı bu sürpriz Kylie Jenner’ın takipçilerini de ikiye böldü. Kimileri kızları için harika bir sürpriz olduğunu düşündü. Kimileri ise sahip oldukları zenginlik nedeniyle gerçekle bağlarını kopardıklarını ileri sürdü.