Ana SayfaHaberGülşen oğlu Azur Benan için bu gıdaları evine sokmuyor

Gülşen oğlu Azur Benan için bu gıdaları evine sokmuyor

-

Pop müzik sanatçısı Gülşen, 5 yıldır birlikte olduğu Ozan Çolakoğlu ile 2016’nın Haziran ayında nikah masasına oturmuştu. Çift, İspanya’nın Barselona kentinde rüya gibi bir törenle evlenmişti. Gülşen’in bir süre sonra hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Pop müziğin kraliçesi Gülşen’in oğlu olmuştu. Oğluna Azur Benan, ismini vermişti.

Azur Benan ne demek?

Azur isminin anlamı; yardım eden, yardımcı anlamına geliyor. Benan isminin anlamı ise parmakla gösterilecek kadar güzel demek. Benan isminin 2 farklı anlamı daha bulunuyor. Birincisi ünlü ve tanınmış anlamında, ikincisi ise Kur’an-ı Kerim’in Enfal ve Kıyamet surelerinde geçiyor. Doğum yapmasına rağmen Gülşen, fit vücuduyla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Hem kendi beslenmesine hem de oğlunun beslenmesine özen gösteriyor.

Gülşen doğumdan sonra nasıl 12 kilo verdi?

11 Ocak’ta oğlu Azur Benan’ı kucağına alan Gülşen, doğuma 72 kilo olarak girmişti. Doğumdan 26 gün sonra tam 12 kilo verdi, 60’a düştü. Karbonhidrattan uzak durdu. Doğum sonrası hurmalı yoğurt, balık, et, sebze ve meyve tüketti.

Azur Benan’ın beslenmesine dikkat ediyor

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre; Gülşen, Azur Benan’ın sağlıklı beslenmesi için elinden geleni yapıyor. Bugüne kadar hep organik ve taze ürünleri tercih etti. Çikolata, cips ve gazlı içecekler gibi zararlı gıdaları da evine almıyor. Hatta Gülşen hakkında bir iddia ortaya atıldı. Beslenme koçundan da destek alarak oğlu için her güne özel bir menü oluşturuyor.

2 yaşında yurt dışında eğitime başladı.


Öte yandan Gülşen; eşi Ozan Çolakoğlu ile oğulları Azur’un eğitim hayatının Londra’da başlamasına karar vermişti.
O zamanlar 2 yaşında olan oğullarının okula başladığını sosyal medyadan duyurmuşlardı. Sonrasında İspanya’nın kuzeyindeki Katalonya’nın kıyı bölgesi Costa Brava’da 4 milyon dolara (30 milyon TL) 15 odalı, 3 katlı bir ev satın almışlardı. İşleri için ara ara İstanbul’a gelip, Azur’un okulu açılınca tekrar İspanya’ya dönüyorlar. İstanbul’daki evlerini kiraya verdiler
Hatta kesin kararlı olan Gülşen, Zorlu Center’daki iki dairesini de kiraya vermişti. Eşyalarını da depoya kaldırmıştı.