Evlat edinen 5 ünlü isim aynı zamanda tek ebeveyn olmayı seçti

Evlat edinen ve tek ebeveyn olmayı seçen 5 ünlü
Evlat edinen ve tek ebeveyn olmayı seçen 5 ünlü

Pek çok insan mutlu bir evlilik ve ardından çocukla taçlanan bir aile hayal eder. Bu herkes için hayallerdeki gibi olabilir. Bazen de hayaller farklıdır. Ebeveyn olmak için evlenen veya tek başına yola çıkarak evlat edinen, kendilerine farklı bir dünya kuran ünlüler de var. İşte onlardan birkaçı.

1
Charlize Theron

Kendi çocukluğu çalkantılarla dolu olan Charlize Theron, Güney Afrika doğumlu. Annesi Alman babası Fransız asıllı olan aktris, iki Afrikalı-Amerikan çocuğun bekar ebeveyni olmayı seçti. Charlize Theron, 2012’de Jackson’ı, 2015’te August’ı evlat edindi ve noel’de instagram hesabından mutlu bir poz paylaştı.

2Angelina Jolie

Evlat edinen ve tek ebeveyn olmayı seçen 5 ünlü

Güzel yıldız Angelina Jolie ve Brad Pitt kariyerleri kadar evlilikleri ve boşanmaları ile de herkesin ilgi odağı oldu. Angelina Jolie ilk oğlu Maddox’u 2002’de Kamboçya’dan, daha sonra 2005’te Etiyopya’dan Zahara’yı ve 2007’de Vietnam’dan Pax’ı evlat edindi. Daha sonra Brad Pitt ile evliliğinden, doğal yollardan Shiloh, Vivienne ve Knox isimli üç çocukları oldu.

3Madonna

https://www.instagram.com/p/CEkm7qyBYxl/https://www.instagram.com/p/CEkm7qyBYxl/

90’lı yılların efsane ismi Madonna, 2006’da bebek David Banda’yı ve 2009’da Malawi’den Mercy James’i evlat edindi. Ardından 2017 yılında küçük ikizleri Esther ve Stella Mwale’i evlat edindi.

4Sandra Bullock

Sandra Bullock, 2010 yılında Louis’i ardından 2015 yılında bir Laila’yı evlat edindi. TV sunucusu Jesse James ile evliliğini bitirdikten sonra Bullock çocuklarıyla yalnız ebeveynliğe devam ediyor.

5Nilüfer

Ülkemizde de evlat edinme yoluyla çocuk sahibi olanlanlan naif ve güzel annelerden biri olarak ses sanatçısı Nilüfer’i örnek verebiliriz. Kızıyla birlikte son derece mutlu paylaşımlar yapan Nilüfer 2020 yılında kızının 20 yaşına girdiğini Instagram hesabından duyurdu.

Ailelerin ve uzmanların tercih ettiği güvenilir yayın.