Ana SayfaAileEvlat edinen 5 ünlü isim aynı zamanda tek ebeveyn olmayı seçti

Evlat edinen 5 ünlü isim aynı zamanda tek ebeveyn olmayı seçti

-

Evlat edinen ve bu davranışları ile pek çok insana örnek olarak ihtiyacı olan çocuklara bir yuva sağlayan duyarlı ünlüleri merak ediyorsanız bazılarını sizler için listeledik.

Angelina Jolie

Güzel yıldız Angelina Jolie ve Brad Pitt kariyerleri kadar evlilikleri ve boşanmaları ile de herkesin ilgi odağı oldu. Angelina Jolie ilk oğlu Maddox’u 2002’de Kamboçya’dan, daha sonra 2005’te Etiyopya’dan Zahara’yı ve 2007’de Vietnam’dan Pax’ı evlat edindi. Daha sonra Brad Pitt ile evliliğinden, doğal yollardan Shiloh, Vivienne ve Knox isimli üç çocukları oldu.

Charlize Theron

Kendi çocukluğu çalkantılarla dolu olan Charlize Theron, Güney Afrika doğumlu. Annesi Alman babası Fransız asıllı olan aktris, iki Afrikalı-Amerikan çocuğun bekar ebeveyni olmayı seçti. Charlize Theron, 2012’de Jackson’ı, 2015’te August’ı evlat edindi ve noel’de instagram hesabından mutlu bir poz paylaştı.

Madonna

https://www.instagram.com/p/CEkm7qyBYxl/https://www.instagram.com/p/CEkm7qyBYxl/

90’lı yılların efsane ismi Madonna, 2006’da bebek David Banda’yı ve 2009’da Malawi’den Mercy James’i evlat edindi. Ardından 2017 yılında küçük ikizleri Esther ve Stella Mwale’i evlat edindi.

Sandra Bullock

Sandra Bullock, 2010 yılında Louis’i ardından 2015 yılında bir Laila’yı evlat edindi. TV sunucusu Jesse James ile evliliğini bitirdikten sonra Bullock çocuklarıyla yalnız ebeveynliğe devam ediyor.

Nilüfer

Ülkemizde de evlat edinme yoluyla çocuk sahibi olanlanlan naif ve güzel annelerden biri olarak ses sanatçısı Nilüfer’i örnek verebiliriz. Kızıyla birlikte son derece mutlu paylaşımlar yapan Nilüfer 2020 yılında kızının 20 yaşına girdiğini Instagram hesabından duyurdu.