Çocuk Kitapları Şenliği başlıyor!

Çocuk Kitapları Şenliği başlıyor!

Çocukların gelişiminde önemli rolü olan çocuk kitapları, tamadres.com’un öncülüğünde çocuklara ve her zaman çocuk kalanlara ulaşıyor. Çocuk Kitapları Şenliği 25 Mart 2021’de başlıyor.

Farklı yaş kategorileri için kaçırılmayacak indirimler!

Bu şenlikte neler yok ki? Bebeğinize yatmadan önce okuyabileceğiniz en güzel masallar, kitaplara ilk defa dokunan miniğiniz için tasarlanmış hareketli-kabartmalı kitaplar, okul öncesi ve okul çağındaki çocuklarınızın eğlenirken öğrenebileceği etkinlik kitapları, Türk ve dünya çocuk edebiyatından okumaya doyamayacağınız öyküler, masallar, romanlar… Hepsi bu şenlikte, Türkiye’nin önde gelen yayın evlerinde %70’e varan indirimlerle kitabın tamadres’inde!

Çocuk kitaplarının dünyasında renkli bir gezinti

25 Mart-25 Nisan 2021 tarihleri arasında düzenlenecek şenlikte ayrıca ülkemizin önde gelen çocuk kitabı yazarları ve çevirmenleri ile söyleşiler, yazarlardan kitap tavsiyeleri ve yine yazarların kendi sesinden masallar ve hikâyeler sizleri bekliyor olacak.

Kitap tutkunlarının aradıkları her kitaba kolayca ulaşabilecekleri bir mecra olan tamadres, kültür dünyamıza bu defa Çocuk Kitapları Şenliği ile katkı sunuyor.

#KitaplarÇocuklarıÇocuklarDünyayıDeğiştirir

Güncel gelişmeleri bizimle takip edin. Kids haber kidsgourmet editörleri tarafından hazırlanan özel haber ve bültenlerdir. İletişim veya görüş için kurumsal@kidsgourmet.com.tr adresine mail atabilirsiniz.