Ana SayfaBebek BakımıBebeklere Banyoyu Sevdiren Dalin Şampuan!

Bebeklere Banyoyu Sevdiren Dalin Şampuan!

-

Bebeklerin hassas ciltleri ve saçları için özel olarak formüle edilmiş Dalin Şampuanları, doğal içeriklerle zenginleştirilmiş nazik temizlik sunar. Bu özel formül, bebeğinizin banyo deneyimini güvenle tamamlamasını sağlarken, hassas cildini korur ve saçlarını yumuşacık yapar. Dalin Şampuan serisinin öne çıkan özellikleri ise şöyle.

Nem ve Koruma Serisi

Doğal kaynaklı özel nemlendiriciler içeren Dalin Nem ve Koruma Şampuanı, cildin doğal nemini korumaya ve kurumayı önlemeye yardımcı olur. %98 doğal içerikli özel formülü ile cilt bariyerini destekler ve hassas ciltlerde bile etkin temizlik sağlar. Doğal içerikli özel formülü cilt bariyerini desteklerken, Pentavitin ile bebeğinizin cildine ekstra bakım sunar.

Rahat ve Mutlu Bebekler İçin Özel Vanilya Kokusu!

Eşsiz vanilya kokusu ile keyifli bir banyo deneyimi sunan Dalin Rahat ve Mutlu Serisi Şampuanı, bebeğinize nazik bir temizlik sağlarken, MoodScent teknolojisi ile uyku öncesi rahatlamasına yardımcı olur. %98 doğal içerikli, göz yakmayan ve klinik testlerle yumuşaklığı kanıtlanmış formülü ile bebeğinizin banyosu keyifli anlara dönüşür.

Kolay Tarama Serisi: Yenilikçi Formül!

Dalin Kolay Tarama Şampuanı, badem özü içeren özel yumuşak formülüyle bebeğinizin saçlarının kolayca taranmasını sağlarken yumuşaklık ve parlaklık kazandırır. Karışmış, düğüm olmuş saçların kolayca açılmasını sağlayan Dalin Kolay Tarama Şampuanını %98 doğal içerik ve göz yakmayan formülüyle bebeğinizin bakımında güvenle kullanabilirsiniz.

Tüm Aile Kullanabilir

Dalin şampuanları, alkol ve sabun içermediği için tüm aile bireyleri tarafından güvenle kullanılabilir ve hipoalerjeniktir.

Dalin Şampuan, bebeğinizin banyo deneyimini daha keyifli hale getirirken, onların hassas cildini nazikçe temizler ve bakımını yapar. Güvenle kullanabileceğiniz formülleriyle Dalin, bebeklerin ve ebeveynlerin rahat ve mutlu olmasını sağlar.

Detaylı bilgi ve sipariş için tıklayın.