Ana SayfaYaşamBabanıza alabileceğiniz en güzel hediyeler

Babanıza alabileceğiniz en güzel hediyeler

-

İhtiyacınız olduğunda her zaman yanımızda olan babanıza alabileceğiniz hediye konusunda beyin fırtınası yaptığınıza eminiz. Konu erkeklere hediye almak olduğunda alışveriş yapmak biraz zordur. Çünkü seçenekleriniz kısıtlıdır ama onları memnun etmek oldukça kolaydır. Her ne kadar babanıza alabileceğiniz en güzel hediyeler ona olan sevginizden daha değerli olamayacaksa da ona sevginizi göstermek için iyi bir yoldur.

Sıkıcı bir kravat ya da baştan sağma gibi görünen hediye kartlarını vermek istemiyorsanız, babanız için gerçekten seveceği ve kullanacağı mükemmel hediyeyi bulmanıza yardımcı olalım.

Babanıza alabileceğiniz en güzel hediye fikirleri

Kahve üyeliği

Babanızın damarlarından koyu kavrulmuş kahve aktığını düşündüğünüz oldu mu? Bazı insanlar kahveye bayılır. Bu insanlardan biri sizin babanızsa ona aylık kahve üyeliği hediye edin.

Dijital resim çerçevesi

Babanız duygusal mı? O zaman dijital resim çerçevesi alın. Onun için mükemmel bir hediye olacaktır. Çünkü en sevdiği fotoğrafları tek bir cihazdan görüntüleyebilecek. Çerçeve WiFi’ye bağlı olduğu sürece, babanız tüm gün boyunca ofisinde veya evinde özenle küratörlüğünü yaptığınız fotoğrafların keyfini çıkaracak.

Antrenman kıyafeti

Babanız bir fitness gurusu mu? Son derece yumuşak, rahat ve işlevsel bir spor kıyafeti alın.

Şarjlı diş fırçası

Dişlerine özen gösteren babalar için şarjlı diş fırçası almayalım mı? Erkekler böyle şeylere bayılır.  Ayrıca şarj edilebilir diş fırçaları çevre için daha yararlıdır.

Babanıza alabileceğiniz en güzel hediyeler
Babanıza alabileceğiniz en güzel hediyeler

Seyahat kupası

Babanız sık sık seyahate çıkar mı? O zaman yanınızda olmasa bile yoldayken kendini iyi hissettirecek bir kupa hediye edin.

Kişiye özel hediyeler

Kişiye özel yapılan çerçeveler, kartvizitler, özel tasarım hediyeler yıllardır en çok tercih edilen hediyelerden. Şüphesiz birçok kişi onlara bayılıyor. Hem bu hediyeler senelerce saklanabilir.

Projektör

Evet yanlış duymadınız. Eve gelince dizi ve film seyretmeyi çok seven bir babanız mı var? O zaman onun için bir projektör alın. En sevdiği filmleri, TV şovlarını, YouTube videolarını dev ekranda izlesin. Mutluluktan havalara uçacağına eminiz.

Tıraş önlüğü

Tıraş olurken üzerinin batacağından, lavabonun tıkanacağından endişelenen babanız için harika bir hediye önerimiz var. Tıraş önlüğü…

Elektrikli ızgara

Hangi erkek mangal sevmez ki? Ya da pardon… Hangi insan? Eğer alanımız yoksa mangalı genelde pikniğe gittiğimiz zaman yakarız. Ancak evde de mangal yakmak mümkün. Kokusuz, dumansız elektrikli ızgaralara göz atın.