Acıkan karınlar eğlenceli ve sağlıklı yiyecekler ile doyuyor

Ev dışında yemek yemek için tercih ettiğimiz mekânlar, çocukların sağlıklı beslenmesi için uygulamaya aldıkları yeni menüler ile ilgi çekiyor. Bu konuda Mövenpick Hotels & Resorts, dünya genelindeki tüm otellerinde sunmaya başladığı, doğal ve sağlıklı malzemelerle hazırlanan “Power Bites” menüleriyle çocukların beslenme ihtiyaçlarını sürprizlerle dolu sunumlarla karşılarken, eğlenceli bir lezzet deneyimi yaşatıyor.

Çocuklar tarafından en sevilen yemeklere ek olarak hazırlanan “Power Bites” menüsünde; gülümseyen tırtıl sandviç, mozzarella ve domatesli uğur böceği salatası, köfte ve domates soslu kuş yuvası spagetti ve renkli meyve kayığı gibi enfes tatlar bulunuyor.

Acıkan karınlar eğlenceli ve sağlıklı yiyecekler ile doyuyor

Sağlıklı pişirme yöntemleri kullanılarak besleyici ve taze malzemelerle hazırlanan “Power Bites” lezzetleri, Mövenpick otellerinin restoran ve oda servisi menülerinde yer alıyor. Ayrıca ebeveynleri ile birlikte yemek yiyen 6 yaşına kadar çocukların yemeği ücretsiz olup, 7-12 yaş arası çocuklara %50 indirim uygulanıyor.

Güncel gelişmeleri bizimle takip edin. Kids haber kidsgourmet editörleri tarafından hazırlanan özel haber ve bültenlerdir. İletişim veya görüş için kurumsal@kidsgourmet.com.tr adresine mail atabilirsiniz.