Fizyoterapist Çiğdem Ünver
Çocuk Fizyoterapisti ve NDT/Bobath Terapisti.

1995 yılında İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümü’nden mezun oldu. İnternationalHospital, Nörolojik – Ortopedik Rehabilitasyon  ve Pediatrik rehabilitasyon alanında çeşitli merkezlerde görev yaptı. Şu an  İstanbul ‘ da çeşitli hastanelerin yenidoğan yoğun bakım ünitelerine konsültan olarak destek vermekte ve Kadıköy Acıbadem Hastanesi ‘nde pediyatrik fizyoterapist olarak çalışmaktadır.

Londra Royal Free Hospital – Camden Child Health Centre’ da gelişimsel değerlendirme ve tedavi uygulamaları konularında gözlem ve çalışmalarda bulunmaktadır. Amerika ve Avrupa ülkelerinde kullanılan en güvenilir bebek ve çocuk değerlendirme testi Bayley III Test uygulamalarını hastane ortamında Londra’ da tamamlamıştır.

Nörogelişimsel Tedavi eğitiminden sonra ileri düzey (Advance baby course) bebek tedavisi ve fasilitasyon teknikleri eğitimini tamamlayarak, Bobath /NDT tedavi konseptinde ileri düzey uygulayıcıdır. Halen çeşitli hastanelerin yenidoğan yoğun bakım ünitelerinde görev yapan hekimlere “Erken Müdahale Destek Programı” hakkında seminerler vermeye devam etmektedir. EBTA (European Bobath Association) onaylı NDT/ Bobath Terapistidir. USC/WPS sertifikalı Duyu Bütünleme Terapisi uzmanıdır.