Sömestir tatili seyahat planı yapmanın tam zamanı

Sömestir tatili seyahat planı yapmanın tam zamanı

 

Sömestir için seyahat planı yaparken tatilinizi özel tercihler doğrultusunda şekillendiren  “Boutique Style”, sömestr tatilinde, heyecan verici bir tatil geçirmek isteyen aileler için birbirinden özel seçenekler sunuyor.

Sömestir tatili seyahat rotalarının ilki Paris Disneyland

Avrupa’nın en görkemli tema parklarından, “Rüyaların gerçek olduğu yer” Paris Disneyland’da çocukların hayallerinde yer alan masalsı kahramanlar ile dopdolu bir eğlence sunuyor. Mickey Mouse, Örümcek Adam ve daha bir çok çizgi kahraman ile birlikte özel eğlence ve aktiviteler yapabilecekleri rüyaları süsleyen bir seyahati aileleri bekliyor.

Heidi, Hansel ve Gretel’in yaşadıkları kartpostal güzelliğinde köyler

Sömestr döneminde tatilini kışın tadını çıkararak yapmak isteyenler için İsviçre ve Avusturya Alpleri destinasyonlarını sunan “Boutique Style”, dünyanın en önemli yarışmalarının yapıldığı pistlere sahip, en ayrıcalıklı hizmetlerin verildiği Heidi, Hansel ve Gretel’in yaşadıkları kartpostal güzelliğinde köylerin masalsı atmosferinde unutamayacağınız seçenekler de sunuyor.

Kışın ortasında sımsıcak bir tatil düşleyenlerin rotası Dubai

Eğlenceli bir Legoland ziyareti, özel bir çöl safari turu, dev akvaryumu, eğlence merkezi ve su parkı ile Atlantis çocuklar için unutulmaz bir deneyim vaad ediyor.

Doğa düşkünü miniklere Afrika’da vahşi yaşam safari programlarıyla aslan, kaplan, fil ve zürafa gibi dev hayvanların en doğal yaşam ortamlarında gözlemleyebilirsiniz.

Tüm çocukların hayali, uzak rotadan kaçınmayan aileler için Amerika’da bulunan Orlando, Disneyland ve Universal stüdyolrarı ve Bush Gardens gibi dünyanın en eğlenceli tema parklarında da kişiye özel seyahat danışmanlığıyla hayalleri gerçeğe çeviren “Boutique Style”, dünyanın en büyük Disneyland’ında masalsı çizgi kahramanlar ile doyumsuz bir eğlence yaşatıyor. Dilerseniz Universal Stüdyolarında Jurassic Park, Shrek, Harry Potter gibi hikayelerin içerisinde gibi bir gün geçirme imkânı da sunuyor.

Eğlenceli olduğu kadar öğretici bir seyahat

Viyana Doğa Tarihi Müzesi eğlenceli ve öğretici bir tatil arzu edenler için çok iyi bir seçim olabilir. Antik çağlardan kalma dinazorlar dahil, binlerce çeşit canlının yer aldığı bu müze, çocuklara hem öğretici hem de ömür boyu unutulmaz anılar sunuyor.

Eğer, size özel bir tatil programı düşünüyorsanız, Boutique Style bu konuda farklı bir hizmet sunuyor.

 

 

 

 

Ailelerin ve uzmanların tercih ettiği yayın. Anne bebek çocuk sağlığı, gelişimi ve beslenmesi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.