Şeflerin tercihi Nestlé Professional yeni Waffle & Pancake Harcı

Türkiye’de 24 yıldır hizmet veren, Nestlé’nin ev dışı tüketim sektöründeki uzman iş birimi Nestlé Professional, yeni ürünü Nestlé Professional Waffle & Pancake Harcı ile sunduğu çözümlere bir yenisini daha ekledi. Üstün reçetesiyle ev dışı tüketim alanında faaliyet gösteren işletmelere aradıklarını sunan Nestlé Professional Waffle & Pancake Harcı, hem waffle hem de pancake için tek ürün kolaylığının yanı sıra maliyet avantajı da sağlıyor.

Waffle sosunda vazgeçilmez olan Nestlé Professional, şimdi hamurunda da iddialı!

Günümüzde pek çok işletmenin menüsünde waffle ve pancake bulunuyor. Bu işletmelerin birçoğu waffle ve pancake hamurlarını hazırlarken hazır harç kullanıyor. Nestlé Professional’ın yepyeni ürünü Nestlé Professional Waffle & Pancake Harcı, üstün reçetesiyle işletmeleri aradıkları kolaylıkla buluşturuyor. Deneyen 10 şeften 9’unun beğendiği Nestlé Professional Waffle & Pancake Harcı, hem waffle hem pancake hamurunda üstün performans sağlayan tek bir ürün avantajı sunuyor.

Nestlé Professional Waffle Soslar portföyü ile tüm waffle ve pancake ihtiyaçlarını tek elden tedarik edebilme kolaylığı sağlayan Nestlé Professional Waffle & Pancake Harcı, içeriğinde yer alan yumurta sayesinde ekstra yumurta eklemeye gerek bırakmıyor. Böylelikle maliyet avantajı sağlıyor.

Hem waffle hem pancake için uygun Nestlé Professional Waffle & Pancake Harcı ile dışı çıtır ve altın Belçika waffle renginde, içi yumuşak ve pofuduk waffle’ların yanı sıra ideal kabarıklıkta, içi yumuşacık pancake’ler elde edebilmek mümkün.

(*)Bağımsız araştırma kuruluşu tarafından yapılan araştırmada kör tadım testi sonucu