Ana SayfaHaber“Peter Pan ve Varolmayan Ülke” müzikali 23 Nisan’da prömiyerini yapıyor

“Peter Pan ve Varolmayan Ülke” müzikali 23 Nisan’da prömiyerini yapıyor

-

“Peter Pan ve Varolmayan Ülke” müzikali 23 Nisan’da Zorlu PSM’de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 23 ve 24 Nisan, 8, 15, 21 ve 22 Mayıs tarihlerinde gösterimde olacak müzikal 27 kişilik oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

J.M. Barrie’nin romanından uyarlanan bu eser Mehmet Ergen’in yenilikçi yorumu, Beyhan Murphy’nin benzersiz koreografisi ve Tuluğ Tırpan’ın eşsiz müzikleriyle Akbank Çocuk Tiyatrosu’nun 50. yılına özel olarak sahnelenecek.

Yağız Can Konyalı’nın Peter Pan’i canlandıracağı müzikalde Wendy karakterini Elif Gülalp, Kaptan Kanca’yı Sami Levi ve Tinkerbell’i Su Sonia Herring canlandıracak.

Müzikal, her akşam kardeşlerine masallar anlatıp onları tatlı bir uykuya uğurlayan Wendy’nin, her zamankinden farklı bir gece yaşayarak, masalların büyümeyen çocuğu Peter Pan ve onun koruyucu perisi Tinker Bell ile tanışmasıyla başlıyor. Kahramanlar, peri tozunun etkisinde Varolmayan Ülke adında bir adaya yolculuğa çıkarak, büyüleyici, heyecanlı ve beklenmedik maceralara atılıyorlar. ‘Peter Pan ve Varolmayan Ülke’ 27 kişilik oyuncu kadrosu ve özel şovlarıyla, sadece çocuklara değil yetişkinlere de ilham vermeyi ve dünyalarını daha da renklendirmeyi amaçlıyor. 

Not: Gösterimler 7 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.