Pati Dostları’nın maceraları sizleri bekliyor!

Hayvan sevgisinin, dostluğun, yardımseverliğin işlendiği Pati Dostları’nın maceraları, çocuklarınızla birlikte okumaktan keyif alabileceğiniz bir kitap serisi. 6 yaş üzeri çocuklar için düzenlenmiş seride kahramanlarımız ihtiyacı olan hayvanlara yardım etmek üzere harekete geçiyorlar. Hayvan sevgisi, yardımlaşma, ekip çalışması, macera ve daha fazlası bu kitap serisinde sizleri bekliyor.

 

Pati Dostları'nın maceraları

Pati Dostları – Kayıp Yavrular

Pati Dostları ve  sevimli yavruların maceraları içinizi ısıtacak. Yavrular kayboldular ama panik yok! Neyse ki iyi kalpli Pati Dostları var! Kitabı, çocuklarınızla birlikte okuyabilir heyecana siz de ortak olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Pati Dostları 'nın maceraları sizleri bekliyor!

Pati Dostları – Minik Panda

Pandalar, her ne kadar ülkemizde yaşamıyorlarsa da tüm çocuklar onları tanır. Siyah ve beyaz kürkleri, tombul gövdeleri, sevimli görüntüsü ile herkesin sevgisini kazanmalarına şaşmamak lazım. Bu kitapta kahramanlarımız minik Panda ile birlikte heyecanlı bir macera yaşıyorlar.

 

 

 

 

Pati Dostları 'nın maceraları sizleri bekliyor!

Pati Dostları – Poni Kurtarma Planı

Üç arkadaşın kurduğu Pati Dostları grubu, tehlike altındaki hayvanları kurtarmak için görev başında.Bu defa yardıma ihtiyacı olan hayvan bir Poni. Acaba Pati Dostları, sevimli Poni ile neler yaşayacak?

 

 

 

 

 

Pati Dostları – Yavru Foklar Tehlikede

Pati Dostları’nın dostluk, sevgi ve tüy yumaklarıyla dolu maceralarında çocuklar; muhtaç hayvanlara yardım etmeyi, paylaşmayı, birlik olmayı öğrenecek, sorumluluk sahibi yetişkinler olma yolunda eşsiz örneklerle tanışacak.

 

 

 

 

Pati Dostları – Sahibini Arayan Köpek

Köpekler yaklaşık 33 milyon yıldır biz insanların en yakın dostları. Sahibini arayan bu minik yavru köpeğin macerası serinin diğer kitaplarında da olduğu gibi çocuklarımızın, hayvan dostlarımızla empati kurabilmelerine olanak sağlayacaktır.

 

Kitaplar, Doğan Egmont yayınlarıdır.