Netflix’ten Ebeveynlere Yılbaşı Armağanı!

Netflix, yılbaşına özel hazırladığı ‘erken geri sayım’ videoları ile yılın son gecesinde çocuklar uyumdan onları eğlendirmeyi amaçlıyor. Erken yatması gereken çocuklar için yılbaşı geri sayımı erken başlıyor. Yılbaşı geri sayım videoları 26 Aralık Salı gününde itibaren yayında olacak.

Netflix, 2014 yılından bu yana sürdürdüğü ‘yılbaşında çocuklar için erken geri sayım’ geleneğini bu yıl da bozmuyor. Herkesin nefesini tuttuğu yılın o en meşhur 10 saniyesi yaklaşırken, Netflix’in özel geri sayım videoları sayesinde hem ufaklıklar eğleniyor hem de ebeveynler saatler 24:00’ü göstermeden çocukları yatırabiliyor. Böylece çocuklar gözleri uykudan kapansa da gece yarısını beklemek zorunda kalmıyor, büyükler de kendilerine biraz daha vakit ayırabiliyor.

Netflix bu yıl, farklı yaş gruplarına hitap eden çocuk programlarından Çok Yaşa Kral Julien, Beat Bugs, Larva, Pororo, Puffin Rock, Skylanders Academy, True ve Gökkuşağı Krallığı, Trol Avcıları ve Kelime Partisi için geri sayım videoları hazırladı. Bu dokuz videoda çocukların en sevdiği kahramanlar, yılın en meşhur 10 saniyesini gece yarısını beklemeden kutlamalarına fırsat tanıyor.

Yılbaşı geri sayım videoları için Netflix’te ‘Yılbaşı gecesine geri sayım’ diye arama yapmanız ya da netflix.com/countdown adresine gitmeniz yeterli.