National Geographic Photo Ark sergisini ücretsiz gezebilirsiniz

National Geographic Photo Ark sergisini ücretsiz gezebilirsiniz
National Geographic Photo Ark sergisini ücretsiz gezebilirsiniz

Çevre bilinci konusunda farkındalık yaratmayı hedefleyen, çocuklarla birlikte gezebileceğiniz farklı bir sergi olan Photo Ark, Türkiye’deki hayvanseverler, doğa ve fotoğraf tutkunlarıyla buluştu. Dünya çapında 40 milyonun üzerinde ziyaretçi ile buluşan National Geographic sergisi Photo Ark, National Geographic fotoğrafçısı Joel Sartore imzasıyla gelecek nesillere dünya üzerinde yaşayan türlerle ilgili en dikkat çekici fotoğrafları sunuyor. Photo Ark sergisini ücretsiz gezebilirsiniz.

National Geographic’in en popüler ve en çok ziyaret edilen sergisi olma unvanını taşıyan Photo Ark sergisini, Samsung The Frame katkılarıyla Sıraevler No: 55 Akaretler, Beşiktaş adresinde Nisan ayının ortasına kadar ücretsiz olarak ziyaret etmek mümkün.

Sergide çocuklar da unutulmadı

National Geographic Fotoğrafçısı Joel Sartore’nin objektifinden hayvan portrelerinin yer aldığı Photo Ark sergisinde minik ziyaretçiler için de bir bölüm yer alıyor. Aileleriyle birlikte sergiyi ziyaret eden minik ziyaretçilerin boyama yapabilecekleri ve sergide yer alan fotoğraflardan oluşan yapbozlarla keyifli bir vakit geçirebilecekleri özel çocuk alanında nesli tükenen hayvanları yakından tanıma fırsatı bulabiliyorlar.

Sanat ve doğa farkındalığını bir arada yaşatan sergiyi ailece ziyaret edebilir, eşsiz fotoğraflar çekebilir ve iyi vakit geçirebilirsiniz.