“Mutluluk” konulu ödüllü hikaye yarışması

Mutluluğu çocukların kalemiyle ele alan Bursa Kebap Evi, Türkiye genelinde bulunan 94 şubesinde ödüllü hikaye yarışması düzenliyor. 31 Aralık 2018’e kadar devam edecek olan yarışma için çocuklar Bursa Kebap Evi şubelerinde özel olarak hazırlanan Amerikan servislerine mutluluk konulu hikayeler yazıyor; dereceye girecek çocukları sürpriz hediyeler bekliyor. 

Mutluluk çocukların kaleminde

Ebeveynler toplumun geleceği, insanlığın umudu olan çocukları mutlu yetiştirmek istiyor peki ya gerçek mutluluk nedir? Yetişkinlerin ve çocukların mutluluk tanımları ne kadar aynı, mutluluk her yaş tarafından aynı mı algılanıyor? Çocuklar mutluluğu farklı mı algılıyor? Yarının büyüklerinden mutluluk kavramını öğrenmek ve onların tasvirinden bir yol haritası çıkartmak isteyen marka; sanatsal bir yola başvuruyor ve onları “mutluluk” konulu ödüllü hikaye yarışmasına davet ediyor. Çocukların mutluluk beklentilerini, hayal dünyaları ile harmanlayarak en net dile getirdikleri bir platform olarak öne çıkan yarışma, 31 Aralık’a kadar devam ediyor. Jüri tarafından değerlendirilecek yarışmanın sonunda dereceye girenleri sürpriz hediyeler bekliyor.

Yarışmaya katılım koşulları

Hikaye yarışmasına 7-14 yaş arasındaki çocuklar katılabiliyor. Bursa Kebap Evi Amerikan servislerinde bulunan tırtıklı hikaye bölmesi kesilerek alınabiliyor. Hikayelerin bu bölmeye yazılması ve altına iletişim bilgilerinin eksiksiz doldurulması gerekiyor. Yazılan hikayeler info@bursakebapevi.com adresine mail olarak atılabiliyor veya Namık Kemal Mah. Doğan Araslı cad. 17. sok Helvacı Plaza No:1 Esenyurt-İstanbul / Türkiye adresine posta yoluyla gönderilebiliyor.

Avatar
Ailelerin ve uzmanların tercih ettiği yayın. Anne bebek çocuk sağlığı, gelişimi ve beslenmesi.