MOİ Sahne’de bu hafta sonu sahne alacak çocuk oyunları

MOİ Sahne’de bu hafta sonu sahne alacak çocuk oyunları
Mall of İstanbul’da yer alan MOİ Sahne’de 14- 15 Ekim 2017’de sergilenecek çocuk oyunları takvimi şöyle:

14 Ekim 2017 Cumartesi günü, saat 13.00’da çocuk oyunu ‘Harika Kanatlar Müzikali 2’
TRT Çocuk ekranlarının sevilen yapımı ‘Harika Kanatlar’ yepyeni müzikal sahne gösterisi ‘Harika Kanatlar Müzikali 2’ ile MOİ Sahne’de. Kahramanlarımız Jet, Donnie ve Dizzy bu kez kutuplarda yaşayan dostlarımızla birlikte, karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmeye çalışacaklar. Bakalım başarılı olabilecekler mi? Biletler Biletix ve Moi Sahne gişesinden temin edilebiliyor.

15 Ekim 2017 Pazar günü, saat 13.00’da çocuk oyunu ‘İbi Baldiyar’da Yeni Serüven’
2015 yılından bu yana TRT Çocuk kanalında yayınlanan ve tüm bölümleri büyük beğeniyle izlenilen çizgi dizi “İBİ” tiyatro gösterisiyle çocuklarla buluşuyor.

Kahramanlarımız İbi ile Tosi; her yeni günün, yeni masallarla doğduğu Baldiyar masal evreninde keşif yolculuğuna çıkarlar. Bugüne kadar adını hiç duymadığımız canlıların yaşadığı Baldiyar’da, şakacı ağaçlar arasından geçerek, saklı kıta haritasının devamını bulmak istemektedirler. İbi ve Tosi karşılarına çıkan sorunları çözerken matematik bilgilerini ve problem çözme yeteneklerini kullanır, farklı bakış açıları geliştirerek eğlenceli ve pratik çözümler üretirler. Heyecan ve eğlence dolu serüvenlerinde onları takip eden iki arkadaşları daha vardır. Hoppa ve Pumba, tıpkı İbi ve Tosi gibi Baldiyar’ı keşif yolculuğuna çıkmışlardır. Bu iki kafadar, her seferinde oyunbazlıkları nedeniyle düştükleri zor durumdan kurtulmayı başarırlar.

Biletler Biletix ve Moi Sahne gişesinden temin edilebiliyor.