Meşe Palamudunun Sihri kitabı ile çocuklar sonbaharı karşılıyor!

Meşe Palamudunun Sihri, bir meşe palamudu üzerinden doğadaki ekosistemin işleyişini etkileyici çizimler eşliğinde anlatıyor. Ağaçları, kuşları ve koskoca bir ormanı karakterlere dönüştüren kitapta çocukları yaşamın varoluşuyla ilgili bir farkındalık yolculuğu bekliyor. Meşe Palamudunun Sihri, kitapların en sevdiği mevsim olan sonbaharda çocukları ve anne babaları, yaşamın heyecan verici dönüşümüne beraber tanık olmaya çağırıyor.

abm Yayınevi’nin Meşe Palamudunun Sihri kitabı, tek bir tohumun neyi değiştirebileceği sorusundan hareketle miniklere tüm ekosistemi büyüleyici bir üslupla anlatıyor. Yavaş yavaş bir ağaca dönüşürken hayvanların karnını doyuran ve kuşlara yuva olan meşe palamudunun hikayesini anlatan bu küçük kitap, yaşamın heyecan verici dönüşümünü tanıtırken, çocuklara da bu özel etkileşimi neden korumaları gerektiğini düşündürüyor, sorumluluklarımızı hatırlatıyor.

Lola M. Schaefer ile Adam Schaefer’in kaleminden çıkan Meşe Palamudunun Sihri ödüllü illüstratör Frann Preston-Gannon’un çizimleriyle zenginleşiyor.

Kitap Adı: Meşe Palamudunun Sihri

Yazan: Lola M. Schaefer, Adam Schaefer

Çeviri ve Editoryal Çalışma: Alp Gökalp

Çizen: Frann Preston-Gannon

Genel Yayın Yönetmeni: Ö. Çağla Acar

Sayfa Sayısı: 40

Ebat: 21 x 21 cm

Etiket Fiyatı: 21, 90 TL

Yayınevi: abm Yayınevi

Avatar
Ailelerin ve uzmanların tercih ettiği yayın. Anne bebek çocuk sağlığı, gelişimi ve beslenmesi.