Ana SayfaHaberMerve Özbey’in kızı sosyal medyada ilgi odağı oldu

Merve Özbey’in kızı sosyal medyada ilgi odağı oldu

-

Merve Özbey’in kızı sosyal medyada ilgi odağı oldu. Merve Özbey, 2020 Şubat ayında Kenan Koçak ile evlenmişti. 2021 Şubat ayında da ilk kez anne olmanın heyecanını yaşamıştı. Merve Özbey ve Kenan Koçak çiftinin bir kızları olmuştu.
Kızlarına Elif Özüm adını vermişlerdi.

Merve Özbey, “Anne olacağınızı öğrendiğiniz ilk an ne hissettiniz?” sorusuna, “Şaşırmıştım. Çok ağladım. İnanılmaz bir mutluluk hissettim. Bir yandan da tedirgin oldum. Hiç bilmediğim bir duygu aslında, tarif etmek biraz güç” yanıtını vermişti.

Elif Özüm, şimdi 7 aylık oldu. Neşesiyle, attığı gülücüklerle sosyal medyada ilgi odağı oluyor. Annesi Merve Özbey, sosyal medyadan bazen kızını paylaşıyor.
Özbey, son yaptığı paylaşımla kalpleri ısıttı. Eşi Kenan Koçak ve kızı Elif Özüm’ün fotoğrafını, Instagram’ın story bölünde paylaştı. Paylaşımına, ‘Baba kız aşkı’ notunu düştü.

Hamileyken babasını kaybetti

Merve Özbey, hamileyken büyük bir acıyla sarsılmıştı. Hamileliğinin 6. ayında maalesef babasını kaybetmişti. Babası Ahmet Özbey’in vefatını acı dolu sözlerle duyurmuştu:

Merve Özbey, hamileyken büyük bir acıyla sarsılmıştı. Hamileliğinin 6. ayında maalesef babasını kaybetmişti. Babası Ahmet Özbey’in vefatını acı dolu sözlerle duyurmuştu:
“Geçen sene tam bugün bu saatler… Nişanım var, telaşım nasıl tatlı atlamam. Neler değişti babacım. Mesela dün sen gittin 1 günde artık ne pazarların ne fener maçlarının tadı kaldı benim için. Acıların dindi mi bilmem sesin yerine geldi mi mesela yemek yiyebiliyor musun? Ne garip…”

Merve Özbey hakkında merak edilenler

Merve Özbey’in eşi Kenan Koçak kimdir?

Merve Özbey’in eşi Kenan Koçak 1 Ocak 1983’te İstanbul’da dünyaya geldi. Maltepe Üniversitesi’nde Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun oldu.
Koçak, şimdilerde inşaat alanında kariyerini sürdürüyor.

Merve Özbey kaç yaşında?

Merve Özbey, 18 Temmuz 1988 doğumlu, yani 33 yaşında.

Merve Özbey ne zaman evlendi?

Merve Özbey, iş insanı Kenan Koçak ile 9 Şubat 2020 tarihinde nikah masasına oturdu.

Kidsgourmet
Ailelerin ve uzmanların tercih ettiği güvenilir yayın.