LEGO Festivali Kanyon’da Çocukları Bekliyor

LEGO® Festivali Kanyon'da Çocukları Bekliyor

Okulların açılmasıyla çocuk etkinliklerinin arttığı bu günlerde, eğitici, öğretici ve yaratıcılığı teşvik eden etkinlikleriyle adından söz ettiren Kanyon, bu defa çocukları LEGO® Festivali’nde buluşturuyor. Tatil sonrası okula başlayan çocuklar 30 Eylül’e kadar devam edecek Festival’de keyifli bir oyun deneyimi yaşayabilecekler. Sergiler, dev  heykeller, LEGO® workshop’ları ve daha fazlası festival boyunca minik misafirlerle bir araya gelirken, hem eğlenceli hem eğitici bir dünyanın kapıları çocuklar için aralanıyor.

LEGO® Festivali Kanyon'da Çocukları Bekliyor

City alanında çocuklar, şehrin binaları ve araçlarını çeşitli boyutlarda parçalar kullanarak tasarlayıp sergilerken, bir başka alanında LEGO® parçaları ile kendilerine ev, bahçe veya Friends kızları için sahne tasarlama fırsatı bulacaklar. Ninjago Spinjitzu oyuncakları ile  Ninjago alanında çocuklar için heyecan dorukta olacak. Dev fil heykelinin yer aldığı  Duplo alanında çocuklar eğlenirken, öğrenmenin tadını çıkaracaklar.

LEGO Festivali renkli aktiviteler de sunuyor

Renkli aktivitelerin yanı sıra çocuklar, her saat başı Meet & Greet Zone’da sevilen kostüm karakterleri Kai, Emmet ve Stephanie ile buluşarak fotoğraf çektirebilecek. Stephanie, Ninja Kai ve Polis’in binlerce LEGO® parçasından oluşan dev heykellerinin yer alacağı festivalde minik misafirler, City, Friends ve Ninjago’nun element setlerini sergi ünitelerinde inceleme fırsatı bulacaklar.

30 Eylül’e kadar 12.00 – 19.00 saatleri arasında devam edecek  LEGO® Festivali’nin renkli atmosferini Kanyon’da yaşayın!

Etkinlikler farklı yaş gruplarına hitap etmektedir.

LEGO® City: 6-12 Yaş

LEGO® Friends: 6-12 Yaş

LEGO® Ninjago: 7-14 Yaş

LEGO® Duplo: 1-5 Yaş

Etkinlik ücretsizdir.