Kids&Gourmet Anne Bebek Çocuk Sağlığı Uygulaması değerlendirildi

Kids&Gourmet olarak e-dergi, web sitesi, dergi uygulamasından sonra kullanım kolaylığı ve okuyucu ile daha yakın etkileşimde olabilmek için “Anne bebek çocuk sağlığı ve beslenme” uygulamasını yayınladık. Uygulamamızı, mobil teknolojiler ve uygulamalar konusundaki gelişmeleri okuyucusu ile buluşturan mobiluygulama.com  yazarları değerlendirmiş. 

Anne Bebek Çocuk Sağlığı ve Beslenme uygulaması

Uygulama hakkında, “Kids&Gourmet’n geliştirdiği Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme uygulaması, çocuk yetiştirmek üzerine çeşitli konulardaki uzman bilgilerini ve yemek tariflerini derleyip sunarak sağlıklı nesillerin yetişmesini destekleyen bir mobil uygulama. Uygulama içeriğinde beslenme ve diyet, çocuk ve ergen psikolojisi, kadın sağlığı, ilk yardım, kültür ve sanat, videolu masallar gibi birçok kategoride bilgi mevcut. Yapılacaklar listesi ve görsel ögelerin eklenebildiği not defteri gibi işlevleri de barındıran uygulama aracılığıyla anneler günlük planlarını kolaylıkla organize edebilir.” yazan mobiluygulama.com aynı zamanda sektörün de nabzını tutuyor.

Çocuklarınızın sağlığını şansa bırakmamış oluyorsunuz

Anne bebek çocuk sağlığı ve beslenmesi uygulamamızın öne çıkan özelliği olarak içeriğinin uzman doktorların tavsiyeleri eşliğinde hazırlanmış olmasına değinen mobiluygulama.com teknoloji uzmanları, “Bu uygulamayı kullanarak en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızın sağlığını şansa bırakmamış oluyorsunuz.” diyerek markamızın en önemli amacını bir kez daha bizim adımıza dile getirmişler.

Teknoloji partnerimiz işe odaklanmamızı sağlıyor

Uygulamamızı geliştirmede teknoloji partnerimiz olan MobiRoller isteyen herkesin, kod bilgisine gerek duymadan da kendi mobil uygulamasını geliştirmesini ve mobil uygulamalardan para kazanmasını sağlayan, pratik bir mobil uygulama platformu. Biz de bu konfor içinde daha çok içeriğe odaklanabilmek için zaman kazanıyoruz. Tüm okuyucularımıza her zaman en iyi içeriği ve doğru bilgiyi ulaştırmak için çalışıyoruz.

Kids&Gourmet’iin “Anne bebek çocuk sağlığı ve beslenmesi” uygulamamızın değerlendirildiği yazının orjinal tam metnini  buradan okuyabilirsiniz. Kids&Gourmet’ın  Anne Bebek Sağlığı ve Beslenme uygulamasını Android için buraya, iOS için ise buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Okuyucularımıza daha fazla fayda sağlayabilmek için teknolojinin sağladığı imkânardan faydalanıyoruz. En iyi hizmeti sunmak başta geleceğimiz olan çocuklarımıza ve okurlarımıza olan sorumluluğumuz. Bu yönde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. 2018 yılında yine ülkemizde ilk defa yapılacak farklı projelere de imza atmayı hedefliyoruz.