İş Sanat’tan Fantastik Hikayeler Makinesi

İş Sanat’tan minikler için yepyeni bir oyun

Can Yılmaz’ın yazdığı, Serdar Biliş’in yönettiği oyunun birbirinden eğlenceli karakterlerini Ataberk Mutlu, Tuba Ünsal, İbrahim Selim, Sercan Badur, Yeliz Kuvancı ve Hayal Köseoğlu canlandıracak.

İş Sanat’ın 17. sezonunda geleceğin sanatseverleri için programına aldığı bir diğer çocuk oyunu da Fantastik Hikâyeler Makinesi! İlk kez ocak ayında perde diyecek yepyeni oyunu Can Yılmaz kaleme aldı, Serdar Biliş yönetti.

Minik izleyicileri uçağın mucidi Wright Kardeşler’den Hezârfen Ahmet Çelebi’ye, sinemanın mucidi Lumiere kardeşlerden taş devrine uzanan geniş bir zaman diliminde benzersiz bir yolculuğa çıkaracak oyunun meraklı kahramanı Ömer’e yetenekli genç oyuncu Ata Berk Mutlu hayat verecek.
Fantastik Hikâyeler Makinesi

Bu neşeli ve müzikli oyunda Ömer, büyükbabasının hediyesi ile zamanda yolculuğa çıkacak ve tarihteki birtakım buluşlara hem tanıklık hem de müdahale edecek. Sevilen oyuncular Tuba Ünsal, İbrahim Selim, Sercan Badur, Yeliz Kuvancı ve Hayal Köseoğlu’nun canlandırmalarıyla çocuklara kahkaha dolu anlar yaşatacak oyun, öğrettikleri ile de unutamayacakları bir deneyim sunacak.

Bu fantastik makineden neler çıkacağını merak ediyorsanız 29 Ocak 2017, Pazar günü saat 15.00’ı ajandanıza not etmeyi unutmayın.

Bilet Fiyatları: Tüm Kademeler: 20 TL İndirimli: 15 TL

Satış noktaları
İş Sanat Ana Gişe – 0212 316 10 83 / Biletix – 0216 556 98 00 / www.biletix.com