İçindeki kahramana kulak ver givin ile sen de iyiliğe ortak ol!

Bir başkasına iyilik yapmak aslında biz insanların doğasında var. Çocuklara dikkat ederseniz bir başkasına yardım etmek onlara öğretilmiş olmasa bile çoğunlukla ilk hareketleri yardım etmek yönündedir. Yeter ki siz onların bu güzel duygularını köreltmeyin. Bazılarımız zaman içinde bu duygularını asla kaybetmez. İşte givin ‘de bu kahramanların iyi amaçlar için bir araya gelen “Modern Kahramanlar Topluluğu”.

İçindeki kahramana kulak ver givin ile sen de iyiliğe ortak ol!

givin, Türkiye’de sivil toplum kuruluşlarına destek sağlamak için geliştirilmiş ilk iş modeli ve mobil uygulamadır. givin ile her türlü eşya, ürün ve deneyim uygulama üzerinden alınıp satılırken, kullanıcıların yaptığı ödemeler satıcı kişinin seçtiği TEGV, TOG, KAÇUV, TOÇEV, HAÇİKO ve Tohum Otizm vakıflarından birine bağışlanır. Böylelikle ürünler ve deneyimler yeni sahiplerini bulurken, belirlenen satış değeri ile eğitime, çocuklara, gençlere ve sokak hayvanlarına destek sağlanır.

givin ile yaptığınız bağışın takibini yapabilirsiniz

Uygulama ile yaptığınız bağışın kullanılacağı projeyi, uygulamadan izleyebilirsiniz. Desteklediğiniz projeler tamamlandığında bilgilendirilirsiniz. givin aracılığı ile daha fazla destek sağladıkça ödüller kazanabilirsiniz. Eğer siz de bu iyiliğe ortak olmak ve birinin kahramanı olmak isterseniz givin kullanabilirsiniz. Uygulama ayrıca, şeffaf ve takip edilebilir sistemi ile yaptığınız bağışın takibini yapabilmenize de imkan sağlıyor. Uygulamayı Google Play’den indirmek için buraya,  Apple Store’dan indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Herhangi bir ürün ya da hizmeti vererek ya da hoşuna gidenleri alarak eğitime destek olmak için givin’i hemen indir, #modernkahramanlar’a katıl!

İçindeki kahramana kulak ver givin ile sen de iyiliğe ortak ol!

Kullanmadığın eşyanın bilgilerini ve fiyatını gir, satış gelirinle desteklemek istediğin projeyi seç ve sosyal medyada paylaş

Eşyan satılsın ve ödeme uygulama üstünden yapılsın

Eşyanı satın alan kişiye gönder, kargo masrafı ondan olsun

Sattığın eşyanın geliri de seçtiğin STK projesiyle daha eğitimli bir geleceğe destek olsun