Ana SayfaYaşamFahriye Evcen ikiz bebek mi bekliyor?

Fahriye Evcen ikiz bebek mi bekliyor?

-

Magazin dünyasının gözde çiftlerinden biri olan Fahriye Evcen Burak Özçivit, ikinci kez anne ve baba olacak. Sevilen çiftin aile hayatları birçok kişi tarafından merak ediliyor. Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti hakkında en çok merak edilen soruları yanıtlayalım.

Fahriye Evcen Burak Özçivit ne zaman sevgili oldu?

2013-2014 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan, Reşat Nuri Güntekin’in aynı isimli eserinden uyarlanan Çalıkuşu dizisi tam 30 bölüm sürmüştü. Başrolde ise Fahriye Evcen ve Burak Özçivit yer alıyordu. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in aşkı işte böyle başladı. İkili, 2015 yılında da sevgili oldu.

Ne zaman evlendiler?

İkilinin 2015 yılında başlayan aşkı 2 yıl sonra nikah masasına taşındı. Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, 29 Haziran 2017’de nikah masasına oturdu. Sait Halim Paşa Yalısı’nda görkemli bir tören düzenlediler. Bu düğün günlerce hatta aylarca konuşuldu.

Karan ne zaman doğdu? İşte Karan Özçivit’in doğum tarihi

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, 2019 yılında da oğulları Karan’ı kucaklarına aldı. İlk kez anne ve baba olmanın heyecanını yaşadılar. Fahriye Evcen oğlunu adeta sır gibi sakladı. 1 yaşına girene kadar gözlerden uzak tuttu. İlk fotoğrafı yayınladığında ise adeta fenomen oldu. Reklam filmi teklifleri yağdı ama Özçivit çifti bu teklifleri başta reddetti.

Fahriye Evcen oğlu kaç yaşında?

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’in oğlu Karan, 15 Nisan 2019 yılında dünyaya gözlerini açtı. Karan 2022 itibarıyla 3 yaşında.

Karan ne demek?

Karan isminin anlamı, TDK’ya göre; temiz, masum, katkısız, sözünün eri, yiğit, kahraman, yürekli ve karanlık ifadelerini taşıyor.

Fahriye Evcen 2 çocuğa mı hamile?

Karan’ın 3 yaşına girmesiyle birlikte Fahriye Evcen’den 2. kez müjdeli haber geldi. İkinci kez anne olmaya hazırlanan Evcen, ilk bebeği gibi ikinci bebeğini de gözlerden uzak tutacak gibi. 36 yaşındaki Evcen’in doğumuna az kaldı.

Fahriye Evcen ikiz bebek mi bekliyor? Bebeğin cinsiyeti ne?

Fahriye Evcen’in hamile olduğunun ortaya çıkmasının ardından ikiz bebek beklediği iddia edildi. Hatta birinin kız birinin de erkek olduğu iddia edildi. Ancak bu iddialar doğru değil. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in 2. kez erkek bebekleri olacak. Adı ise henüz belli değil.