Exodus: Deja Vu sergisinde mültecilik konuşulacak

Coşkun Aral’ın projesi Exodus: Deja Vu İstanbul’da! 11-20 Kasım tarihleri arasında Şişli’deki Fulya Sanat’ta Exodus: Deja Vu sergisini ziyaret edebilirsiniz. Sergi boyunca söyleşi, panel ve konferanslar gerçekleştirilecek.
Serginin beşinci günü olan 15 Kasım Çarşamba, sergi salonunda gerçekleştirilecek bir panel ile Exodus: Deja Vu projesi ve mültecilik konuşulacak.

10.30’da başlayacak olan “Küresel Mülteci Krizini Anlamak” konulu panelde Coşkun Aral’a Surhep Kritsanavarin, Roland Neveu ve UNHCR’dan Selin Ünal eşlik edecek.

Aynı gün, 15.30’da, fotoğrafçı Suthep Kritsanavarin ile “Rohingyalar’ın Hikayesi: Küresel Bir Kriz” konulu bir söyleşi gerçekleştirilecek.

Yine 15 Kasım’da gazeteci Muharrem Sarıkaya ve Doç.Dr. Murat Erdoğan’ın katılımıyla “Türkiye’nin Mülteci Sorunu” konulu bir panel, Ayça Akpek moderatörlüğünde, saat 18.30’da gerçekleştirilecek.

17 Kasım Cuma saat 14:00’te ise Coşkun Aral, Suthep Kritsanavarin, Roland Neveu, Pınar Uyan Semerci ve Balca Arda, üç saat sürecek bir konferans için bir araya gelecekler.