Engineering For Kids’den 5-10 yaş arası çocuk etkinliği

Çocuklar için bilimi eğlenceli hale getiren Engineering For Kids (EFK) yaz boyunca hafta içi her gün çocuklarla buluşacak. Çocuklar etkinlik kapsamında kimyadan uzay ve havacılığa, makineden inşaata farklı mühendislik dallarına kadar deneyler yaparak eğlenerek öğrenecek. 11 Temmuz-26 Ağustos tarihleri arasında 5-10 yaş arası çocuk etkinliği EFK merkezinde gerçekleştirecek. 

Amerika’da açıldığı 2009 yılından itibaren dünya çapında 150’den fazla noktada binlerce çocuğa ulaşan Engineering For Kids (EFK), çocukların hem sosyalleşmesine hem de eğlenerek öğrenmelerine katkı sağlayacak etkinliklerine devam ediyor.

Etkinlikler 11 Temmuz – 26 Ağustos tarihleri arasında hafta içi her gün, saat 14:00 ile15:00 arasında gerçekleştirilecek. Etkinlikler çocuklarının fiziksel ve sosyal gelişimini destekleyen, hem eğlenip hem de eğitici zaman geçirmelerini sağlayacak

Farklı mühendislik dallarında deneylerle çocukların eğlenirken öğreneceği  5-10 yaş arası çocuk etkinliği onlar için de gzel bir deneyim olacak. Çocuklar bu şekilde STEM metodu ile farklı branşlarda mühendislik odaklı eğitim alıp farklı deneyler yapma şansı bulacaklar. 

Katılım ücreti 60 TL+KDV olan etkinlik hakkında detaylı bilgiye www.engineeringforkids.com/location/turkey www.facebook.com/EngineeringForKidsTurkiye adreslerinden ulaşabilirsiniz.