Doğayla iç içe eğitim, eğlence ve macera dolu yaz okulu!

Doğayla iç içe eğitim, eğlence ve macera dolu bir YAZ OKULU.

eğlence ve macera dolu

Da Vinci Learning Eğitim Kanalı, yazın keyfini THE ZONE Adventures Yaz Okulu ile yaşayan çocuklar için program kapsamındaki atölyelerinde sayısız eğlence sunuyor. The Zone by Finansbank ve UNIQ İstanbul’da orman alanı içerisinde “Yerden göğe kadar eğlence” konsepti ile ziyaretçilerine kapılarını açtı.  Xtrem Aventures’ın birlikte düzenlediği yaz okulu, bütün yılın yorgunluğunu atıp, yaz tatilini değerlendirmek isteyen tüm çocukları yaz kampında buluşturuyor.

Doğayla iç içe eğitim, eğlence ve macera dolu bir YAZ OKULU

 

Çocuklar, The Zone By Finansbank’ta gün boyunca süren etkinlikler çerçevesinde yaratıcı atölye çalışmalarında kendilerini özgürce ifade edip el becerilerini geliştirirken, Da Vinci Learning eğitim kanalının zengin içeriğiyle hazırlanan atölye çalışmaları yapabilecekler. Çocuklar farklı filmleri Oditoryumda izleyebiliyor, Trambolin Park alanında enerjilerini zıplayarak boşaltırken düzenlenen spor turnuvaları ile eğleniyorlar. Doğayla iç içe etkinlikler için Xtrem Aventure’a da geçen çocuklar heyecanı yüksek tutacak ip parkurları ve halat kaydıraklar; Tarzan Sarmaşığı, Fare Tüneli ve Paten Köprüsü gibi macera parkları alanlarında heyecanı doruk noktaya taşıyıp, Türkiye’de ilk defa açılan Hobbit Köyünde ağaç evlerden köprülere, halatlardan macera dolu yollara kadar dev bir oyun alanı ile köyde bulunan 3 Hobbit evinde, kendi sınırlarını zorluyor ve kendilerini keşfediyorlar.

6 ile 14 yaş grubu için haftalık düzenlenen The Zone Adventures Yaz Okulu; her hafta pazartesiden cumaya gün boyunca devam eden haftalık programlarıyla 26 Ağustos’a kadar devam edecek. Çocukların heyecan ve macera dolu etkinliklerle yaz tatilini keyifle geçirdikleri The Zone Aventures Yaz Okulu tüm çocukları mutlu bir yaz tatili geçirmeleri için bekliyor.

Detaylı bilgi ve atölye programları için:

http://thezonemaslak.com/

E-Mail: gkahraman@iegturkey.com

İletişim: 0 212 219 17 06