Diş çıkarırken bebeğinizi ev yapımı dondurma ile rahatlatın

 

Bebeklerin diş çıkarma döneminde tahriş olmuş diş etlerini yatıştırmaya yardımcı olabilirsiniz. Bu zorlu dönemde bebeğinizi rahatlatırken aynı zamanda buzlu dondurma şeklinde değişik lezzetleri de tatmasını sağlayabilirsiniz.

Bebe D’or Buzlu Dondurma Seti ile yaz aylarında taze meyve suyunu ve meyve püresini dondurup buzlu dondurma haline getirerek diş çıkarma döneminde bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olabilirsiniz.

9 ay ve üzeri bebeklerin kullanımına uygun olan BPA içermeyen Bebe D’or Buzlu Dondurma Seti kolay tutulabilen sapı ve minik boyutu sayesinde bebekler için ideal bir ürün. Meyveli ve sade yoğurtlarla da kullanıma uygun olan Bebe D’or Buzlu Dondurma Setinin temizliğini bulaşık makinasını kullanarak yapabilirsiniz.

Bebe D’or Buzlu Dondurma Seti Fiyatı: 16,40 TL.

Pratik dondurma tarifi:

2 muz (küçük yerli muz)

1 su bardağı yoğurt (süzme yoğurt)

Hazırlanışı:

Muz ve yoğurt iyice ezilir. Muzun kararmaması için bir gece önceden soyup, dilimleyerek bir poşet içinde derin dondurucuya koyabilirsiniz. Dondurma yapmak için muzu dondurucudan çıkarın, yoğurt ile ezerek karıştırın, kalıplara koyun ve tekrar derin dondurucuya yerleştirin. Birkaç saat içinde bebeğinizin muzlu dondurması hazır olacaktır.

Afiyet olsun