Çocuklar için üretilen porselen yemek takımları hem sağlıklı hem de şık

Bebekler 1 yaş itibariyle hemen hemen yetişkinlerin yediği yemeklerin çoğunu biraz ezilerek, küçük lokmalar yapılarak da olsa yiyebilirler. Sofraya aile bireyleri ile birlikte oturtulmaları sofra adabı ve yemek saati rutini oluşturmada önemlidir. Ayrıca yemek sofraları aile iletişiminin en kuvvetli olduğu yerlerdendir. Ek gıda döneminde kullanılan kırılma endişesi ile genellikle sert plastik gibi malzemelerden üretilen tabakların yerini de çocuğun yaşı büyüdükçe porselen tabaklar almaya başlar. Porselen tabak kullanmak istiyorsunuz ama çocuklar için güzel desenli tabaklar bulamıyorum diyorsanız size güzel bir haberimiz var. Çocuklar için porselen yemek takımları rengârenk ve çok şık.

Güral Porselen’in çocuklar için özel tasarladığı mama takımları çok güzel motifler içeriyor, tat ve koku sindirmiyor, pekişmiş yapısı sayesinde mikrop barındırmıyor ayrıca yemeklerin sıcaklığını da uzun süre muhafaza ediyor.

Mama takımlarında çocukların seveceği motifler tüm sağlık onaylarından geçerek işlenmiş. . Bebek ve çocukların sağlıklı beslenmeleri için üretilen porselen mama takımları anneler tarafından güvenle tercih edilirken eğlenceli tasarımları ile çocukların da gözdesi oluyor.