Avrupa’nın en büyük show merkezi Chapito Antalya’da açıldı!

Özellikle çocuklu aileleri artık daha eğlenceli bir Antalya tatili bekliyor. Çünkü Avrupa’nın en büyük show merkezi Chapito, Antalya’da açıldı. Ailece daha fazla eğlenmeye hazır olun.

Antalya, Belek’teki The Land Of Legends Thema Park’ta, 4 bin metrekarelik alana kurulan Chapito show merkezi açılışına siyaset, iş ve turizm dünyasından bir çok değerli isim katıldı. Büyük ilgi gören açılışta, Chapito’nun en heyecanlı gösterisi Adrenalina izleyenlerin nefesini kesti.

 

4 bin metrekarelik alana kurulu
Merkezin açılışı, helikopter kazasında şehit düşen askerlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşu ardından yapıldı. Sahneye uçan motorlar, gözü pek cambazların yaptığı nefes kesen gösteriler, akrobatların birbirinden cesur hareketleri izleyenleri heyecanlandırdı. 6 ayda 200 bine yakın yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmayı hedefleyen Belek’teki The Land Of Legends Thema Park’ta 4 bin metrekarelik alana kurulan Chapito açılışta davetlilerden tam not aldı.

Motosikletler izleyicilerin üzerinden uçarcasına geçti!

Seyircilerin bulunduğu bölümde kurulmuş rampadan son hız ile çıkan motosikletler, uçarcasına sahneye fırladı. Çılgın Küre ve Delice Uçanlar isimli iki şov izleyenleri heyecanlandırdı. Dansçı, akrobasi sanatçıları ile birlikte tüm performans yaklaşık 2 saat sürdü. Eğer siz de heyecan seviyorum diyorsanız Adrenalina’yı kaçırmayın!
Ayrıca sabit gösterileri ile yaz boyunca Wonderland on Ice’da Antayla’nın sıcak günlerinde izleyiciyi başka bir diyara sürükleyecek gibi görünüyor.

Shaman Dance Theatre ise Anadolu’nun her köşesinden dansların ve türkülerin yanında, modern dans, bale, Sema ve Semah gibi ritüellerin, gölge tiyatrosu ve akrobasi gibi tekniklerin kullanıldığı repertuar, flamenko, oryantal, kafkas ve balkan dansları ile destekleniyor.

En son teknoloji ses, ışık ve görüntü sistemleri ile donatılan Chapito, yaz sezonu boyunca Adrenalina , Shaman Dance Theatre ve Wonderland On Ice grupları sabit gösterilerine ev sahipliği yapacak. Ayrıca şov merkezinde, yaz sezonunda bir çok yerli ve yabancı starın sahne alıp hayranları ile buluşacak. Bu muhteşem gösterilerin biletlerine; chapito ticket ofice, biletix ve ilgili tur operatörlerinden ulaşabilirsiniz.

Avatar
Ailelerin ve uzmanların tercih ettiği yayın. Anne bebek çocuk sağlığı, gelişimi ve beslenmesi.