Anne olunca tanışacağınız hayatınızı kolaylaştıracak 5 ürün

Anne olunca tanışacağınız bazı ürünler hayatınızı kolaylaştırabilir. Bu ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta ise ürünlerin güvenilir, bilinen ve uluslararası standartlarda üretim yapan bir üretici markanın ürünü olmasıdır.

Wee Baby’den seçtiğimiz hayatınızı kolaylaştırabilecek ürünler ise şöyle;

1. Elektrikli Göğüs Pompası

Anne olunca tanışacağınız ürünlerden ilki elektrikli göğüs pompası. Bu  ürün sayesinde anneleri işe gitse bile çocuklar anne sütü almaya devam edebiliyor. Sütünüzü sağıp evde bırakabiliyorsunuz ve çocuğunuz siz yokken de sizin sütünüzle besleniyor. Hafif oluşu nedeniyle yanınızda taşıyarak iş yerinde de süt verme saatinizde sağım yapabilirsiniz. Ayrıca sizi de düşünen bu ürünün doğal emzirmeye yakın sağım yapabiliyor, BPA içermiyor ve pil ile de çalışabiliyor. Unutmayalım ki bebeklerin en önemli gıdası anne sütüdür ve anne sütü ile beslenmek her bebeğin en doğal hakkıdır.

2. Göğüs Pedi

 

 

Emziren annelerin meme uçlarının temiz ve kuru kalması, sürülen meme ucu koruyucu kremlerin kıyafete bulaşmaması, emzirmeden dolayı hassaslaşan meme ucunun korunması ve olur olmaz ortamlarda memeden akabilen sütün giysiyi ıslatarak dışarıdan görülmemesi için göğüs pedleri sıkça kullanılır. Bu pedlerin iyi koruma sağlaması, hijyene ve memeye zarar vermemesi önemlidir.

3. Silikon Göğüs Koruyucu

Emziren annelerde bazı hassasiyetler nedeniyle memede çatlamalar görülebilir. Normal ten teması ile emzirmenin mümkün olamadığı durumlarda Silikon Göğüs Koruyucu meme ucunda kalkan görevi görür. Hassas ve çatlamış göğüs uçlarını koruyarak bebeğin anne cildine temas etmeden emmesini sağlar. BPA içermez.

4. Antikolik Biberon

Bebeğiniz biberon kullanıyorsa ve gaz problemi yaşayan bir bebek ise tavsiyemiz bir antikolik biberon edinmeniz. Antikolik biberonlar bebeğinizin daha az hava yutmasını böylelikle gaz oluşumunu, beslenme sonrası gaz çıkarırken kusma problemini azaltacaktır. Ayrıca bebeğin gazını çıkartırken onu dik tutmanız, çok sarsmamanız da önemlidir. Ürün BPA içermez.

5. Damaklı Emzik

Bazı bebekler emzik isterken bazılarına asla kabul ettiremezsiniz. Bebeğiniz emzik istemiyorsa zorlamaya, tatlılara batırarak alıştırmaya çalışmaya gerek yoktur. Ancak bebeğiniz emzik kullanıyor ve emziksiz uykuya dalamıyorsa, damaklı bir emzik tercih edebilirsiniz. Damaklı emzik özel ortodontik tasarımı ile bebeğinizin damak yapısına uyum sağlayarak deformasyonu önler. Wee Air System sayesinde emziğin içine hava girip çıkabilmekte ve bu sayede emzik ucu yumuşak kalıp şeklini koruyabilmektedir.